2 Aralık 2010 Perşembe

Bydgoszcz. Keanu Reeves at the Opera Nova

Bydgoszcz. Keanu Reeves w Operze Nova

Był wyluzowany i uśmiechnięty. Otwarcie rozmawiał z publicznością i żartował na temat polskiej pogody. Keanu Reeves okazał się być bardzo przystępnym gościem... Plus Camerimage.
Filmowy Neo z "Matrixa" pojawił się bydgoskiej Operze Nova w czarnym płaszczu, sztruksowych spodniach i białych trampkach. Już przed wejściem otoczyli go fotoreporterzy, operatorzy kamer i dziennikarze. W błysku fleszy przedarł się przez zatłoczone korytarze opery. Fani robili zdjęcia aparatami w telefonach komórkowych i jeszcze na widowni sali głównej roiło się od fotoreporterów-amatorów. Na scenie aktor krótko zapowiedzi swój nowy film - "Henry's crime" - w którym gra główną rolę i którego jest producentem. Ucałował cztery dziewczyny wręczające mu róże. Później zniknął za kulisami.
Około godz. 00.30 na scenie ustawiono dwie kanapy i stolik - przyszedł czas na konferencję prasową. Keanu Reeves był bardzo rozluźniony i otwarty na pytania, a nawet nietypowe prośby publiczności. Na życzenie jednego z mężczyzn pozdrowił jego ciężarną żonę. Żartował, że zimowa polska pogoda jest bardzo orzeźwiająca.
- Jakieś pięć lat temu postanowiłem rozwijać własne projekty i właśnie "Henry's Crime" jest pierwszym z nich. Pracowaliśmy nad tym filmem cztery i pół roku. To egzystencjalna komedia romantyczna z elementami kryminału - aktor opisuje swój nowy film, który właśnie wczoraj miał swoją premierę w Polsce.
Po konferencji gwiazdor rozdawał autografy i po kilkunastu minutach ponownie zniknął za kulisami.
Dziś Keanu Reeves sam wcieli się w rolę dziennikarza i będzie przeprowadzał wywiady z twórcami kina, którzy uczestniczą w Plus Camerimage. Tak przygotowuje swój nowy film - dokument o nowoczesnej technice tworzenia filmów. Reeves w Bydgoszczy zatrzyma się najprawdopodobniej do piątku.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

tags